Náš příběh

O síle doteku

Dotek je tou nejjednodušší formou, kterou si pomáháme od různých tělesných i psychických obtíží. Objetím dokážeme povzbudit své přátele, pohlazením ulevujeme dítěti od bolesti, podáním rukou symbolizujeme úctu a důvěru.

Doteky jsou využívány při nejrůznějších terapeutických metodách, často jsou spojovány s regeneračním, uvolňujícím i stimulujícím působením panenských olejů a nejrůznějších vonných esencí. Doteky přírody tak pomáhají zmírňovat zdravotní problémy, uklidňují naši mysl a přinášejí do dnešního hektického světa tolik potřebnou relaxaci.

Láskyplné, pečující a ozdravné doteky, dávat i přijímat. S tím vám chceme pomoci. Protože tělo je chrámem duše. Protože síla doteku je mocná. Protože příroda má nezlomnou schopnost regenerovat, uzdravovat a pečovat.

O nás, o Síle doteku

Psal se rok 2010

Tehdy jsme začali objevovat svět doteků. Skrze masáže a relaxační procedury jsme zkoumali léčivé byliny a pátrali po darech přírody, které se již celá tisíciletí využívají pro své ozdravné a harmonizující účinky na celý organismus. O své poznatky a objevy v oblasti panenských olejů, vonných esencí a aromaterapie jsme se chtěli podělit. Své nadšení z některých přírodních produktů jsme chtěli poslat dál. A tak jsme se přidali k tisícům a tisícům českých eshopů, abychom představili nabídku výjimečných darů přírody, které pečují o tělo i o duši. Tak vznikl náš první velký projekt - malý eshop Síla doteku.

Vážíme si všech našich zákazníků a fanoušků, které jsme během let získali. S postupem času jsme však dospěli k závěru, že provoz eshopu a obchodu je od doteků jako takových příliš vzdálený...

Vracíme se na začátek

V roce 2017 obnovujeme stránky Síladoteku.cz, abychom zde sdíleli své nadšení. Obnovujeme články o výjimečných darech přírody, poodhalujeme něco z tajů aromaterapie, představujeme panenské oleje, jejich účinky a využití. Prodej však přenecháváme jiným eshopům. Věříme, že těch zákaznicky orientovaných, těch s proaktivním přístupem a úžasnými produkty, je dost. Na některé vám třeba dáme tipy.

My se však nyní chceme soustředit na to, co víme o síle doteku. Chceme být pouze nestrannými průvodci kouzelného světa plného jemnosti a vůní, které se dokážou dotknout i vašich pocitů a myšlenek. Přinášíme výjimečné dary přírody s mimořádnými pečujícími vlastnostmi, přinášíme nejčistší esence přírody a s nimi energii, zdraví i krásu.
Prosím, pojďte dál...

Komentáře

Doporučujeme:

Levandule

Jojobový olej

Ylang-Ylang

Bambucké máslo

Eukalyptus